A
U Type Evaporator

U Type Evaporator

M
Flooded Type

Flooded Type

K
Direct Expansion

Direct Expansion

A
Condenser

Condenser

H
Oil Cooler

Oil Cooler

E
Filter Driers

Filter Driers

X
AMKAHEX.COM
آسامبدل کاسپین
آسامبدل کاسپینشرکت آسا مبدل کاسپین (آمکا)

شرکت آسا مبدل کاسپین (آمکا) سهامی خاص در سال ۱۳۹۶ در کارگاه کوچکی به مساحت ۶۰۰ متر مربع در شهر صنعتی کاسپین واقع در استان قزوین فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت ابتدا با پنج نفر فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع مبدل های پوسته و لوله ای مختص سیستم های تهویه مطبوع به کار خود ادامه داد و با تکیه بر پشتوانه فنی و مهندسی پانزده ساله خود در زمینه طراحی و مهندسی سیستم های تهویه مطبوع و آشنایی و تسلط در این حوزه از بازار، در زمان اندکی توانست اعتماد تولیدکنندگان و سازندگان چیلرهای صنعتی و تجاری را جلب نماید و به عنوان تامین کننده مبدل برای صاحب نامان و بزرگان صنعت تهویه مطبوع کشور مسیر خود را ادامه داد.
در سال ۱۳۹۷ با اخذ تاییدیه از انجمن تولیدکنندگان سیستم های تهویه مطبوع ایران، به عضویت این انجمن درآمد.
در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سایر قطعات و زیرمجموعه های سیستم های تهویه مطبوع از قبیل رسیور خط مایع، پوسته فیلتر درایر و گاز پخش خط مایع و انواع پولی و فلکه چدنی و آلومینومی توانست سبد محصول خود را گسترده تر نماید.

در سال ۱۳۹۹ مبدل های U TYPE را متناسب با آخرین تکنولوژی روز و مورد استفاده در دنیا به محصولات خود اضافه نمود و در همان سال در نمایشگاه SODEX استانبول ترکیه شرکت نمود و به عنوان اولین صادر کننده مبدل های پوسته و لوله ای موفق به صادرات یکصد دستگاه مبدل اواپراتور با گاز 407C و همچنین ۱۰۰۰ عدد پوسته فیلتر درایر در سایزهای مختلف به کشور ترکیه شد.
در سال ۱۳۹۹ متناسب با افزایش حجم تولیدات و تنوع محصولات و با توجه به نیاز به افزایش فضای تولید و ماشین آلات صنعتی خود زمینی را به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع خریداری و سالن تولیدی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع احداث نمود.

در سال ۱۴۰۱ همزمان با طراحی و ساخت مبدل های خانگی و آپارتمانی در ظرفیت های کمتر از ۱۰۰ کیلواتی و بهره گیری از لوله های شیار دار ۷ و ۹.۵ میلیمتری شیار دار در نمایشگاه تاسیسات و سیستم های تهویه مطبوع ایتالیا در شهر میلان شرکت نمود و طی سالهای ۱۳۹۶ تا کنون در تمامی نمایشگاه های بین المللی تاسیسات و تهویه مطبوع ایران حضور فعال داشته است.
در حال حاضر شرکت آسا مبدل کاسپین به عنوان معتمد تولیدکنندگان سیستم های تهویه مطبوع کشور افتخار دارد بیشترین سهم و حجم از محصولات خود را در چیلر های صنعتی نصب شده در پارس جنوبی و حوزه نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی در اختیار مشتریان خود قرارداده است و امروزه با ۲۲ نفر نیروی مستقیم به ظرفیت تولید ۶۰۰ دستگاه مبدل پوسته و لوله ای به فعالیت خود ادامه میدهد.